Jdu svou vlastní cestou.

Chci SEAT Leon!Bliknul na mě.

Byl letní podvečer a mě čekala pravidelná zkoušku s kapelou. Všechno nám skvěle ladilo. Po zkoušce jsme naložili nástroje do dodávky a těšili se na koncert další den.

Spokojený s průběhem večera jsem vyrazil vstříc domovu. Chystal jsem se přejít ulici, když v tom jsem v dálce uviděl pronikavá světla blížícího se vozu a zastavil jsem se.

Řidič přijíždějícího auta na mě bliknul a nechal mě přejít. Sportovní design vozu upoutal mou pozornost a jak odjížděl, musel jsem si ho prohlédnout zblízka. Byl to SEAT Leon.

SEAT Leon   »   Chci Financovat   »

Atraktivní design a sportovní duch.

Sobotní ráno probíhalo jako každé jiné. Žádný budík, snídaně bez spěchu a kontrola Facebooku, kde jsem narazil na zajímavou výstavu vozů v Praze na náplavce.

Napsal jsem klukům, že večer do klubu dorazím sám, a vydal se do Prahy. Mým hlavním cílem byl stan SEAT. Doufal jsem, že zde budou mít vystaven model SEAT Leon.

Realita předčila moje očekávání. Leon tam byl, a navíc ve výbavě Cupra. Obdivoval jsem vystavený skvost, když mě oslovil sympatický mladík a ukázal mi každý detail vozu.

Konfigurátor   »

Užít si každou zatáčku.

Koncert se nám povedl, ale já měl v hlavně jen jedinou myšlenku. Musel jsem se v něm svézt. Ano, mluvím o Leonu.

V neděli ráno jsem si našel předváděcí vůz a v pondělí jsem si domluvil jeho otestování. Vyzkoušel jsem si dálnici i užší silničky za městem. To byla jízda!

Rozhodování nebylo složité. Vybral jsme si ze skladových vozů vyšperkovaný SEAT Leon FR a během několika dní mi už říkal pane.

Testovací jízda   »

Nyní se zvýhodněním až 134 800 Kč.

Jdete svou vlastní cestou? Neváhejte a kontaktujte nejbližšího prodejce SEAT a domluvte si testovací jízdu.

Nový SEAT Leon nyní navíc se zvýhodněním až 134 800 Kč*, akčním paketem a 5letou zárukou zdarma!

Full LED přední světlomety, 18" kola z lehkých slitin, parkovací senzory vzadu i vpředu, parkovací kamera, vyhřívaná přední sedadla, Media System Plus s 8" barevným dotykovým displejem včetně technologie Full Link a mnoho dalšího. Jděte svou vlastní cestou!

Mapa prodejců   »

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,0 do 6,0 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 94 do 138 g/km. Akce trvá do 30. 4. 2018. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona c. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.